
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 2.3 mm |
| Width | 2 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 8 |
| Resistance | 16.5 Ω |
| Height | 900 µm |
| Thickness | 0.85 mm |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Max Supply Voltage | 5 V |
| Min Supply Voltage | 0 V |
| Number of Channels | 3 |
| Number of Bits | 2 |
| Turn-On Delay Time | 1.4 ns |
| Propagation Delay | 1.4 ns |
| Logic Function | Translator |
| Number of Inputs | 3 |
| Schedule B | 8542390000 |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
Stock: 5811
Distributors
pcbx
Unit Price$1.05466
Ext.Price$1.05466
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.05466 | $1.05466 |
| 10 | $0.77042 | $7.70420 |
| 25 | $0.69968 | $17.49200 |
| 50 | $0.65980 | $32.99000 |
| 100 | $0.62219 | $62.21900 |
| 300 | $0.59867 | $179.60100 |
| 500 | $0.57603 | $288.01500 |
| 1000 | $0.52066 | $520.66000 |
| 3000 | $0.47061 | $1411.83000 |
